Zgłoszenia

Life Plan to 8-miesięczny program rozwojowo-motywacyjny oparty o metodę Biegun autorstwa Marka Kamińskiego. Life Plan przeznaczony jest dla ambitnych nastolatków w wieku 14 – 17 lat, którzy w czasie jego trwania poznają metodę Biegun i nauczą się korzystać z narzędzi pomagających im się realizować. Celem programu jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości, co przyczyni się do realnego osiągania swoich celów.

W tegorocznej edycji pragniemy objąć wsparciem 100 uczestników w wieku 14 – 17 lat, którzy w czasie 8 miesięcy poznają metodę Biegun, nauczą się korzystać z narzędzi pomagających im realizować cel. W czasie całego procesu sformułują swój cel i będę go realizować. W trakcie programu będą mieli szansę zbudować poczucie własnej wartości oraz postawę Zdobywcy. Uczestnicy wypracują nowe kompetencje, które realnie pozwolą im kształtować swoje życie i podejmować decyzje.

Konkurs przeprowadza Fundacja Marka Kamińskiego, która zajmuje się wspieraniem dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej. Uczestnikami konkursu może być młodzież w wieku od 14 do 17 lat z terenu całej Polski. Konkurs jest szczególnie skierowany do ambitnej młodzieży z domów dziecka, z rodzin wspieranych przez ośrodki pomocy społecznej, młodzieży o utrudnionym starcie lub niepełnosprawnych, etc.

Przygotuj pracę na temat „Jaki jest Twój Biegun?” w formie pracy pisemnej, prezentacji elektronicznej, billboardu/plakatu/kolażu z opisem, filmu, piosenki, wiersza, etc. Jako Biegun potraktuj swoje marzenie, cel, do którego chcesz dążyć i je zrealizować. Następnie wydrukuj kartę zgłoszeniową oraz regulamin konkursu. Poproś rodzica/opiekuna o wypełnienie karty zgłoszeniowej i podpisanie regulaminu. Wyślij do nas zgłoszenie (Twoją pracę, wypełnioną kartę zgłoszeniową i podpisany regulamin) mailem na adres lifeplan@kaminski.pl lub pocztą na adres:

 

Fundacja Marka Kamińskiego
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

budynek IV, moduł D, lokal D4.06

 

Dokumenty do wypełnienia:

Karta zgłoszeniowa do konkursu „Jaki jest Twój Biegun?”

Regulamin konkursu „Jaki jest Twój Biegun?”

Oświadczenie konkursu „Jaki jest Twój Biegun?”

 

Uczestnicy programu Life Plan 2019

1. Iga – lat 16 – Gdańsk

2. Pola – lat 14 – Gdańsk

3. Hubert – lat 16 – Pogórze

4. Daniel – lat 17 – Trzebnica

5. Mateusz – lat 16 – Rabka-Zdrój

6. Agnieszka – lat 16 – Brusy

7. Łukasz – lat 14 – Ostrów Wielkopolski

8. Bartłomiej – lat 13 – Milanówek

9. Michał – lat 16 – Warszawa

10. Kacper – lat 14 – Kraków

11. Agnieszka – lat 16 – Piła

12. Maria – lat 14 – Łódź

13. Samanta – lat 16 – Zabłudów

14. Sylwia – lat 17 – Kostrzyn Wielkopolski

15. Sylwester – lat 14 – Straszyn

16. Joanna – lat 17 – Kraków

17. Judyta – lat 15 – Poznań

18. Paweł – lat 16 – Kraków

19. Beata – lat 16 – Wołów

20. Dominika – lat 16 – Warszkowo

21. Angelika – lat 16 – Józefów

22. Magdalena – lat 15 – Opole

23. Natalia – lat 15 – Orońsko

24. Dawid – lat 15 – Orońsko

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy…

okładka książki

PAKIET MARZEŃ – Warto podążać za marzeniami + Wyprawa

Niezwykłe świadectwo wypraw Marka Kamińskiego na krańce świata – dosłownie i w przenośni. Autor prowadzi nas przez historię swoich podróży: od dziecięcego rejsu do Danii i Maroka, przez młodzieńczą podróż po Europie, na Spitsbergen, Grenlandię, Biegun Północny i Południowy, Kilimandżaro, Atlantyk, Pustynię Gibsona w Australii, absolutnie wyjątkowy wyjazd z niepełnosprawnym Jaśkiem Melą na bieguny Ziemi […]

Czytaj więcej...

Tę i wiele innych książek znajdziesz w naszym sklepie.

Nadchodzące wydarzenia

Obserwuj nas na Instagram
@marekkaminskiexplorer
photo
photo
photo
photo
photo