Sztuka wspiera Fundację

Fundacja Marka Kamińskiego zaprasza na II Aukcję charytatywną Razem na bieguny sztuki, organizowaną w Warszawie wraz z Sopockim Domem Aukcyjnym przy ul. Nowy Świat 54/56 o godzinie 18.

Podczas aukcji będą licytowane dzieła sztuki młodych artystów z przeznaczeniem na cel charytatywny jakim jest Life Plan.

CO TO JEST LIFE PLAN?

Fundamentem dla projektu Life Plan, 8 – miesięcznego rozwojowego programu stypendialnego, jest metoda Biegun autorstwa Marka Kamińskiego. Powstała ona na bazie doświadczeń z wypraw znanego polskiego polarnika i podróżnika.

Celem Life Planu na 2018 rok jest objęcie wsparciem 50 uczestników w wieku 12 – 16 lat, którzy w czasie 8 miesięcy poznają metodę Biegun. W czasie całego procesu sformułują swój cel i będą  go realizować. Uczestnicy wypracują nowe kompetencje, które realnie pozwolą im kształtować swoje życie i podejmować decyzje podczas 8 modułów edukacyjnych w tym: dwutygodniowe Obozy Zdobywców Biegunów, warsztaty rozwoju kompetencji, wyprawę.

Wierzymy mocno, że będzie to ciekawe doświadczenie i dobry sposób na podzielenie się sobą z tymi, którzy bardzo potrzebują pomocy. Bo przecież człowiek jest tym co daje innym.

Dla osób zainteresowanych aukcją zdalną lub telefoniczną poniżej pliki do pobrania. 

REGULAMIN AUKCJI_2018              ZLECENIE LICYTACJI_2018

Obserwuj nas na Instagram
@marekkaminskiexplorer
photo
photo
photo
photo
photo