Life Plan

Life Plan to 8-miesięczny program rozwojowo-motywacyjny oparty o metodę Biegun autorstwa Marka Kamińskiego. Life Plan przeznaczony jest dla ambitnych nastolatków w wieku 14 – 17 lat, którzy w czasie jego trwania poznają metodę Biegun i nauczą się korzystać z narzędzi pomagających im się realizować. Celem programu jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości, co przyczyni się do realnego osiągania swoich celów.

CZYM JEST LIFE PLAN?

Fundamentem dla projektu Life Plan, 8 – miesięcznego rozwojowego programu stypendialnego, jest metoda Biegun autorstwa Marka Kamińskiego. Powstała ona na bazie doświadczeń z wypraw znanego polskiego polarnika i podróżnika. Program ten jest kontynuacją wsparcia młodych ludzi w podejmowaniu zmiany w ich życiu, tak, jak metoda Biegun wpłynęła na Jaśka Melę podczas wypraw na Bieguny w 2004 roku.

Celem Life Planu jest budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości, co przyczyni się do realnego osiągania swoich celów. Poprzez pracę z umysłem i ciałem, uczestnicy programu nauczą się systematyczności i wytrwałości. Po przejściu całego projektu dzieci będą wiedziały, jak osiągnąć swój „biegun”.

W tegorocznej edycji pragniemy objąć wsparciem 100 uczestników w wieku 14 – 17 lat, którzy w czasie 8 miesięcy poznają metodę Biegun, nauczą się korzystać z narzędzi pomagających im realizować cel. W czasie całego procesu sformułują swój cel i będę go realizować. W trakcie programu będą mieli szansę zbudować poczucie własnej wartości oraz postawę Zdobywcy. Uczestnicy wypracują nowe kompetencje, które realnie pozwolą im kształtować swoje życie i podejmować decyzje.

Uczestnicy Life Planu przejdą przez 8 modułów edukacyjnych w tym:

  1. warsztat integracyjny,
  2. dwutygodniowy Obóz Zdobywców Biegunów,
  3. wyprawę surviwalową,
  4. warsztat rozwojowy.

Pomiędzy poszczególnymi modułami, uczestnicy Life Planu odbędą 8 sesji indywidualnych z trenerami metody Biegun, podczas których będą wspólnie szukać rozwiązań dla pojawiających się w trakcie procesu trudności i wyzwań.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z Koordynatorem programu Life Plan

Tel: +48 608 060 412

okładka książki

PAKIET MARZEŃ – Warto podążać za marzeniami + Wyprawa

Niezwykłe świadectwo wypraw Marka Kamińskiego na krańce świata – dosłownie i w przenośni. Autor prowadzi nas przez historię swoich podróży: od dziecięcego rejsu do Danii i Maroka, przez młodzieńczą podróż po Europie, na Spitsbergen, Grenlandię, Biegun Północny i Południowy, Kilimandżaro, Atlantyk, Pustynię Gibsona w Australii, absolutnie wyjątkowy wyjazd z niepełnosprawnym Jaśkiem Melą na bieguny Ziemi […]

Czytaj więcej...

Tę i wiele innych książek znajdziesz w naszym sklepie.

Nadchodzące wydarzenia

Obserwuj nas na Instagram
@marekkaminskiexplorer
photo
photo
photo
photo
photo