Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
akceptuję

W Santiago...

2015-07-13
W Santiago...
 Podczas mszy świętej w Santiago mogłem powierzyć świętemu Jakubowi intencje w imieniu swoim oraz pielgrzymów zgromadzonych w katedrze. 


Nie było łatwo znaleźć mi słowa , ale te słowa przyszły do mnie z Góry . Święty Jakubie Apostole

W pierwszym rzędzie chciałbym powierzyć Tobie trud i intencje wszystkich pielgrzymów obecnych w tej katedrze, a także intencje, które zostały mi powierzone i te powierzone innym pielgrzymom.
Po przemierzeniu 4000 km przez Europę i jej duchową pustynię proszę Cię o wolność duszy i ciała od pokus materialnego świata i wolność od wszelkich uzależnień dal tych, którzy tego potrzebują.

Synu Zebedeusza proszę o to, aby nasz wewnętrzny kompas pozwolił znajdować właściwy kierunek w zamęcie czasów, w których przyszło nam żyć i o to abyś pozwolił przejść najtrudniejszą i najdłuższą drogę w życiu, drogę do własnego serca.

Na koniec proszę Cię, Apostole Jezusa, aby się spełniło przeslanie wyryte na bramie tej katedry, aby koniec naszego Camino stał się początkiem nowej drogi życia. Obdarz nas miłością i nadzieją, udziel zdrowia wszystkim pielgrzymom i ich rodzinom.

Amen

A jutro powracając z Końca Ziemi i Muxia będę miał okazję odczytać Wasze intencje...

Foto: Katarzyna Kędzierska
«poprzedni wpisnastepny wpis»
1 KOMENTARZY
Anna G.
2015-07-18
Dziękuję za tę modlitwę, dziękuję za Pana wędrówkę i dziękuję za ocean optymizmu w sobotni poranek:)