Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
akceptuję

W drodze do Rzymu...

2016-08-03
W drodze do Rzymu...
W drodze do Rzymu, a właściwie już w Rzymie... Potem w kierunku Maroko. Prosto z Krakowa ze Światowych Dni Młodzieży wyruszyłem w kierunku Włoch. Przerobiłem według własnego pomysłu swój samochód na mini campera i postanowiłem wybrać się w kolejną podróż przez Czechy, Węgry, właśnie do Rzymu, Manopello, a potem dalej być może przez Albanię, Grecję do Maroka, sprawdzając tym samym trasę kolejnej, pieszej wędrówki... Być może zahaczę jeszcze o Korsykę i Sardynię. Marrakesz mnie zafascynował, być może to za sprawą filmu z Kate Winslet „W stronę Marrakeszu”. Jeśli możecie polecić kogoś lub coś ciekawego w tych miejscach, chętnie przyjmę każdą wskazówkę.

Na początku zastanawiałem się jak to będzie spać w samochodzie, ale pierwsze dwie noce za mną i to bardzo ciekawie się zapowiada. Dzisiaj nad ranem odkryłem, jak ludzie przeglądając się w szybie samochodu, w jakiś sposób przeglądają się we mnie. Kiedy się obudziłem, ktoś sobie poprawiał fryzurę widząc swoje odbicie w szybie, nie wiedząc przy tym, że jestem w środku i dzieli nas zaledwie kilka centymetrów i szyba…
«poprzedni wpisnastepny wpis»
Ten wpis nie był jeszcze komentowany.