Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
akceptuję

W rok po Santiago

2016-07-13
W rok po Santiago
 Dokładnie rok temu, 13 lipca 2015 roku udało mi się dotrzeć do Santiago de Compostela - po ponad studniowej wędrówce przez 6 krajów zdobyłem swój cel - 3 Biegun, czyli dotarłem pieszo z grobu Kanta w Kaliningradzie do grobu świętego Jakuba w Santiago de Compostela :) To był niezwykły dzień, chwila radości i wzruszenia, że się udało, choć przede mną było kolejne 80 km do Finisterre :) Owszem droga nie była łatwa, nieraz przychodziło zwątpienie, niepokój, ale kiedy ta droga ra z przywoła, po prostu trzeba było iść dalej :)

Mam nadzieję, że i Wy znaleźliście tę drogę, która przywołuje Was tak mocno, że pomimo trudów, obaw i chwilowego zwątpienia nadal podążacie nią w kierunku Waszych biegunów :) Tego Wam życzę, bo możliwość przebycia tej drogi i osiągnięcia celu daje bardzo wiele i zmienia w jakim sensie nasze życie :)

A jeśli już idziecie tą ścieżką, odkryliście swoje największe marzenie i realizujecie swój cel i to sprawia Wam radość: możecie się tym podzielić w konkursie www.kocham-to.pl marki Siemens Home :) Polecam :)

Foto: Katarzyna Kędzierska
«poprzedni wpisnastepny wpis»
Ten wpis nie był jeszcze komentowany.