Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
akceptuję

Zmieniaj z nami świat na lepsze – zostań trenerem Metody Biegun!

Zmieniaj z nami świat na lepsze – zostań trenerem Metody Biegun!
Metoda Biegun oparta jest na metaforze drogi i podróży, łączy ze sobą rozwój osobisty połączony z treningiem fizycznym i survivalem. Z powodzeniem jest wykorzystywana na Obozach Zdobywców Biegunów, w których biorą udział dzieci w wieku od 10 do 16 lat. Efektem działania metody jest przykład Jana Meli, który dzięki wsparciu Marka Kamińskiego i dążenia do ich wspólnego celu – zdobyciu bieguna północnego i południowego – krok po kroku zgodnie z metodą Biegun, osiągnął cel i mimo niepełnosprawności stał się najmłodszym w historii zdobywcą biegunów.

Uczestnicy szkolenia otrzymają nie tylko teoretyczne treści psychologiczno - pedagogiczne, ale przede wszystkim doświadczą ich na sobie w procesie grupowym. Otrzymają narzędzia do przekazywania metody Biegun w oparciu o własne zasoby i możliwości. Nauczą się różnych sposobów radzenia sobie trudnościami, rozwiną swoje kompetencje osobiste i wychowawcze. Integralnym elementem szkolenia jest trening survivalowy.

Szkolenie składa się z dwóch elementów:
1. Szkolenie z autorskiej metody Marka Kamińskiego – metody Biegun przygotowane przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich jako część teoretyczna
2. Praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy podczas Obozów Zdobywców Biegunów jako trenerzy metody

CZYTAJ WIĘCEJ