Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
akceptuję

Ruszyły zapisy na Zimowy Obóz Zdobywców Biegunów!

Ruszyły zapisy na Zimowy Obóz Zdobywców Biegunów!
W lutym 2016 roku spotykamy się w Kątach Rybackich nad morzem, gdzie razem odbędziemy podróż w głąb siebie, w poszukiwaniu swojego Bieguna. W czasie trwania obozu na dzieci czeka wiele atrakcji oraz możliwości zajrzenia do własnych serc i odkrycia swoich marzeń, talentów. Kadra trenerów będzie wspierała dzieciaki w budowaniu postawy Zdobywcy oraz umacnianiu wiary we własne siły i motywacji do działania. Obóz i zajęcia w czasie jego trwania oparte są na metodzie Biegun. Programie, który przygotował Marek Kamiński na bazie doświadczeń ze swoich wypraw. Za pomocą 10 kroków w praktyczny i ciekawy sposób pokażemy uczestnikom jak poruszać się w obszarze marzeń, jak je opisywać i jak do nich dążyć. Dzieci będą również miały okazję poznać historię tych wypraw, przejść przez trening przygotowawczy do wyprawy czy np. przymierzyć strój polarny. Cały obóz to przeplatanie się zajęć rozwojowo – sportowo – surwiwalowych pełnych dobrej zabawy i czasu na refleksje. 

Zimowy Obóz Zdobywców Biegunów – Luty 2016 

Dwie grupy wiekowe: 

I grupa 10 – 12 lat 

II grupa 13 – 15 lat 

Miejsce: Ośrodek wypoczynkowy Panorama, Kąty Rybackie, woj. pomorskie 

Czas trwania: 15 – 26 luty 2016 

Ilość uczestników: 40 dzieci 

Kadra: trenerzy Metody Biegun z Fundacji Marka Kamińskiego 

Koszt: 500 zł 

Zapisy: 

Każda osoba chcąca wziąć udział w Obozie Zdobywców Biegunów musi przesłać e-mailem na adres zdobywcybiegunow@kaminski.pl do dnia 10 stycznia 2016 następujące dokumenty, które można pobrać na stronie Fundacji Marka Kamińskiego : 

1. Kartę zgłoszeniową uczestnika Obozu wraz z odpowiedzią dziecka na pytanie: „Czy masz swój biegun, który chciałbyś zdobyć?”*(wyjaśnienia zadania znajduje się w karcie zgłoszeniowej) 

2. Podpisany Regulamin pobytu na Obozie Zdobywców Biegunów przez uczestnika i opiekuna, który zawiera zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz używanie wizerunku 

Szczegóły na stronie Fundacji Marka Kamińskiego

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z poprzednich edycji Obozów Zdobywców Biegunów