Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
akceptuję

Spotkanie z Markiem Kamińskim w Koszalinie

Spotkanie z Markiem Kamińskim w Koszalinie

Serdecznie zapraszamy  na spotkanie z Markiem Kamińskim w Koszalinie

 

Odbędzie się ono 8 października o godz. 18 w auli LO nr 2 im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie, którego Marek Kamiński jest absolwentem.

 

Spotkanie jest kolejną odsłoną cyklu "Gość na Plus" - inicjatywy koszalińskich redakcji Gościa Niedzielnego i Radia Plus.

 

To propozycja spotkań ze znanymi w przestrzeni medialnej osobami, które dzięki swojej pasji i niezwykłym dokonaniom mogą stać się inspiracją dla wszystkich poszukujących w życiu dobra i prawdy.

 

W przedstawianej propozycji nie chodzi jednak o zwykłe spotkanie z kimś znanym, ale o głębsze poznanie człowieka i motywów, którymi kieruje się w tym, co robi w życiu. "Goście na Plus" to ludzie z pasją, inspirujący swoimi dokonaniami, doświadczeni życiowo, ciekawi.

 

Spotkania mają charakter wywiadów na żywo prowadzonych przez dziennikarzy Gościa Niedzielnego i Radia Plus. Przewidziana jest też możliwość zadawania pytań przez publiczność.

 

Spotkanie 8 października będzie dotyczyło ostatniej wyprawy Marka Kamińskiego, z Kaliningradu do Santiago de Compostela.